HAKKIMIZDA

  Aytuğ Plastik ve Kesme Kalıpları Mobilya Aksesuarları San. Tic. Ltd. Şti.’nin ilk temelleri 1970 yılında Mustafa ŞAHİN tarafından atılmış. 1998 yılında Şaban ŞAHİN önderliğinde mobilya aksesuarları sektörüne hızlı bir giriş yapan firmamız kısa sürede sektörde adından bahsedilir bir duruma gelmiştir. Kuruluşundan itibaren ürün yelpazesini sürekli olarak geliştirmiş ve genişletmiştir. Sektörde daha ileriye ulaşmak için gerekli atılımları yapmaktadır.

  Bugün makine parkuru, deneyimli kadrosu ve müşteri portföyü ile sektörde tercih edilen bir firma konumuna gelmesinin başlıca sebebi; her aşamada uygulanan kalite kontrol ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmamızdır.

  Aytuğ Plastik olarak hedefimiz, yeni tasarımlarımızı en kaliteli hizmetle birleştirmek; yurt içi ve yurt dışı müşterilerimize en kaliteli ürünü en ekonomik fiyat ile sunmaktır.

  Saygılarımızla;

  ” Kalite Ayrıntıda Gizlidir. “

  Aytuğ Furniture Accessories, one of the leading Turkish manufacturers, has been established by Mustafa ŞAHİN in the year 1970. It has started the manufacturing of furniture accessories in 1998 under the brand “AYTUĞ” by Şaban ŞAHİN.

  Aytuğ has always targeted developing and improving its product range and organizational dynamic structure.

  Today Aytuğ is a brand especially preferred in the Turkish international markets with its experienced staff and technological machinery equipment.

  Our main target is to present the best quality products with the most competitive prices to our customers.

  Respectfully yours,

  ” The quality is hidden in the details. “